Vážení zákazníci, maximálna hodnota dobierky je 700 Eur.

oppo find x3 lite
  • Oppo Find X3 Lite 5G Dual SIM 8GB/128GB - Black

Displej, ktorý vás prenesie do iného sveta

Displej telefónu OPPO Find X3 Lite 5G vás vďaka svojmu špičkovému obrazu úplne vtiahne do všetkého, čo práve sledujete. Jeho kúzlo spočíva v moderných technológiách, ktoré mu dodávajú neuveriteľné farby a zaisťujú, že ponúkne optimálny obraz z akéhokoľvek uhla. Ďalšou prednosťou je veľkosť displeja 6.43" a neobvyklé rozlíšenie 2400 x 1080, vďaka ktorému budete mať krásne jemný obraz. Displej spoločne s elegantným telom vytvárajú kombináciu, z ktorej nebudete môcť spustiť svoj zrak.


Brilantný výkon 8 jader

O vysoký výkon telefónu Oppo sa stará 8jadrový procesor na frekvencii 2.4 GHz, podporený 8 GB operačnej pamäte. Vďaka tomu si na 6.43" displeji vychutnáte grafický festival aj v náročných hrách a ani viac spustených aplikácií naraz nebude predstavovať vôbec žiadny problém.


Úložný priestor pre vaše dáta 

Všetky vaše dáta je možné ukladať do vnútornej úložnej pamäte telefónu OPPO Find X3 Lite 5G s prepychovo vysokou kapacitou 128 GB. To vám poskytne dostatok dôležitého priestoru pre vaše kontakty, aplikácie, fotografie, hudbu, videá aj hry. Treba však pamätať na to, že určitú časť kapacity si pre seba vždy zaberá operačný systém.

Pokiaľ by vám nestačila kapacita vnútornej pamäte, môžete úložný priestor telefónu Oppo ľahko rozšíriť pomocou pamäťovej karty o ďalšie desiatky GB. Následne je možné tiež na kartu súbory presunúť (vrátane podporovaných aplikácií), a uvoľniť tak potrebné miesto v telefóne.


Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Oppo Find X3 Lite 5G Dual SIM 8GB/128GB - Black

  • Výrobca: OnePlus
  • Kód produktu: op-findx3l-blk
  • Dostupnosť: Skladom
  • 268,80€

  • Bez DPH: 224,00€