Vážení zákazníci, maximálna hodnota dobierky je 700 Eur.

iphone 13 mini
  • Apple iPhone 13 mini 256GB - Blue
Prepadli ste kúzlu iPhonov? Potom si určite zamilujete aj iPhone 13 mini ponúkajúci mnoho nového. Výrobca doňho dostal to najlepšie, čo sa doňho zmestilo. Luxusný dizajn a odolnosť voči vode a prachu by ste možno čakali. Čo vás ale iste zdvihne zo stoličky, je úplne skvelá fotovýbava, šesťjadrový čip s bleskovou rýchlosťou, alebo napríklad perfektný displej, z ktorého nespustíte oči.
Design dotažený k dokonalosti

Dizajn dotiahnutý k dokonalosti

Luxusný dizajn iPhonov je už tradíciou a tento model nie je výnimkou. Výrobca si dal záležať na každom detaile, a preto sa iPhone 13 môže pochváliť nielen eleganciou, ale aj odolnosťou. Disponuje extra pevným Ceramic Shield sklom, ktoré je pevnejšie ako sklá konkurenčných smartfónov a vyniká aj odolnou konštrukciou s plochými hranami, ktoré sú príjemné na pohľad aj na dotyk. Keď k tomu pripočítate ešte odolnosť voči vode a prachu (zodpovedajúce IP68) a štýlové farebné varianty, z ktorých môžete vyberať, máte pred sebou telefón, ktorý bude presne zodpovedať vášmu vybranému štýlu.

Reálny pohľad

Super Retina XDR displej, ktorý dostal iPhone 13 do vienka, je zárukou jasné, žiarivo farebné a ostré divadla. Neveríte? Posúďte sami! Biela na tomto displeji je naozaj výnimočne žiarivá a čierna má skutočnú hĺbku. Obraz je vďaka vysokej hustote pixelov dokonale ostrý a široké farebné spektrum ponúka farby zodpovedajúce realite. Živšie predstavenie nenájdete.

Reálná podívaná
Bleskový čip

Bleskový čip

Hnacím motorom tohto modelu je neuveriteľne rýchly čip A15 Bionic, ktorý robí z rádoby obyčajného smartfónu bleskovú strelu. Nielen že má na svedomí vyššiu rýchlosť a úsporu energie, ale taktiež zdokonaľuje fotoaparáty a chráni vaše súkromie. A15 Bionic skrátka mení pravidlá hry vo váš prospech.

Dvojitá fotosústava

Vďaka uhlopriečnemu usporiadaniu vznikol dostatok miesta pre naozaj nabušený fotoaparát. iPhone 13 dostal do vienka širokouhlý fotoaparát s veľkým a rýchlejším snímačom, ktorý zachytáva o 47% viac svetla, čím odhaľuje každý detail aj na tmavých fotografiách. Inováciou prešla aj optická stabilizácia obrazu s posuvom snímača, ktorý udrží každý záber stabilný, aj keď sa náhodou pohnete.

Dvojitá fotosoustava
Spousta režimů a efektů

Veľa režimov a efektov

Aby boli vaše snímky dotiahnuté k dokonalosti, ponúka tento model množstvo fotografických vychytávok. Za zmienku stojí napríklad nočný a portrétny režim, Smart HDR 4 alebo napríklad detailný režim Deep Fusion. Opomenúť nemožno ani fotografické štýly, ktoré vašim fotografiám vtlačia osobitý charakter presne podľa vašich predstáv. Aby toho ale nebolo málo, všetky tieto funkcie zvládne aj predný fotoaparát! No nie je to úžasné?

Video hodné profíka

Natočte videá, ktoré budú v kvalite HDR v Dolby Vision. Nepotrebujete film študovať - ​​stačí spustiť filmársky režim na svojom iPhone a sledovať, ako technika preostrovania funguje. iPhone automaticky zaostrí na snímaný subjekt a vytvorí okolo neho efekt hĺbky ostrosti. Akonáhle sa pozornosť presunie na iný subjekt, telefón naň automaticky preostrí.

Video hodno profíka
Šíří rychlost

Šíri rýchlosť

Odborník na siete 5. generácie? Tu je! iPhone 13 túto zbesilú jazdu hravo zvládne. Sťahovanie, streamovanie, to všetko je s rýchlosťou 5G oveľa väčší fičák, ktorý skrátka každý smartfón nezvládne. Preto klobúk dole pred týmto modelom disponujúcim okrem iného aj režimom šikovného využitia dát, ktorý v záujme úspory energie automaticky prejde na pomalšie pripojenie vždy, keď práve vysokú rýchlosť nepotrebujete.

Dvakrát viac miesta

Miesta nie je nikdy dosť, a preto je aj veľkosť úložiska dôležitým kritériom pri výbere telefónu. S iPhonom 13 môžete mať všetky vaše fotky aj videá stále pri sebe. Úložisko tohto modelu ponúka krásnych 128 GB, čo je veľkorysý priestor pre všetky vaše spomienky.
Dvakrát více místa
Bezpečnost především

Bezpečnosť predovšetkým

Kombinácia A15 Bionic a TrueDepth kamery podporujúca Face ID je tou najlepšou voľbou pre bezpečné overovanie používateľa pomocou tváre. Váš smartphone aj všetky vaše dáta budú v dokonalom bezpečí.

Batéria, ktorá vydrží

Každá štipka energie sa počíta, a preto určite oceníte batériu s úctyhodnou kapacitou, ktorá vám dopraje až 17 hodín prehrávania videa či 13 hodín streamovania. To je skrátka poriadna porcia energie pre každý váš deň.

Baterie, která vydrží

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Apple iPhone 13 mini 256GB - Blue

  • Výrobca: Apple
  • Kód produktu: iph13m-256-blu
  • Dostupnosť: Skladom
  • 849,90€

  • Bez DPH: 708,25€