PREČO MY?...smiley
NAJNIŽŠIE CENY
NOVÝ TOVAR
MÁME NA SKLADE
RÝCHLE DODANIE
OPÝTAJTE SA

 

Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510

Vychutnajte si prvotriedny Hi-Fi zvuk s ešte lepším potlačením hluku z okolia. Je tu kompaktnejšia, ľahšia a výkonnejšia druhá generácia bezdrôtových slúchadiel Samsung Buds Pro
Zobraziť viac
od 156,90 €
Záruka:24 mesiacov
cena bez DPH:130,75 €
popis
Parametre
súbory a odkazy
Špecifikácia
Druhá verzia bezdrôtových slúchadiel Galaxy Buds2 Pro od Samsungu prináša oproti svojmu predchodcovi mnoho vylepšení. Všetkých hudobných nadšencov určite poteší podpora 24-bitového prenosu zvuku, rovnako ako ešte inovované aktívne potlačenie hluku s detekciou hlasu či upgradované mikrofóny pre telefónne hovory. Výhodou je aj nižšia hmotnosť slúchadiel a hlavne ich menšie rozmery, vďaka ktorým je zaručený maximálny komfort pri nosení. Ani tentokrát nechýba podpora 360 ° audia, jednoduché prepínanie na príjem hovorov, hlasový asistent Bixby alebo možnosť ľahkého spárovania slúchadiel s ďalšími zariadeniami Samsung. Vďaka certifikácii IPX7 môžete slúchadlá bez obáv používať aj pri náročných cvičeniach alebo v daždi.
 
Samsung Buds2 Pro SM-R510

Automatická detekcia hlasu

Ďalšou užitočnou funkciou, ktorou slúchadlá disponujú, je automatická detekcia hlasu Voice Detect. Ak začnete hovoriť, táto funkcia vypne ANC a zároveň aktivuje Ambient sound, čo vám umožní počuť konverzáciu úplne jasne bez nutnosti vyberať slúchadlá z uší

Automatická detekce hlasu

Priestorové audio

Zvuk zo slúchadiel Buds2 Pro je vďaka inteligentnému riešeniu oveľa realistickejší. Algoritmy 360° priestoru s podporou viacerých kanálov a vylepšeným mapovaním Dolby Head Tracking zaisťujú, že každý pohyb zostáva dokonale synchronizovaný. Navyše 360 ° audio dokáže tiež presne určiť smer zvuku, aj keď pohybujete hlavou, čo vaše zážitky pozdvihne ešte na vyššiu úroveň.

Prostorové audio
 

Vylepšený ergnomický dizakn

Pre maximálne pohodlie pri nosení majú slúchadlá vylepšený dizajn, ktorý je navyše o 15% menší ako predchádzajúci model. Majú tiež nižšiu hmotnosť a disponujú inovatívnou technológiou prúdenia vzduchu, ktorá znižuje tlak vo zvukovode a minimalizuje hluk, čo zaručuje ešte intenzívnejšie zážitky pri počúvaní.

Vylepšený ergonomický design
Bezdrátový Hi-Fi zvuk

Bezdrôtový Hi-Fi zvuk

Exkluzívny Samsung Seamless Codec vám teraz prináša vysoko kvalitné Hi-Fi audio, a to bezdrôtovo. Vychutnajte si rytmický a úplne čistý akustický zvuk sprostredkovaný dvojsmernými reproduktormi s veľkolepou frekvenčnou odozvou, wooferom s ešte hlbšími basmi a tweeterom zaisťujúcim krištáľovo čisté výšky.

Eště lepšie potlačenie hluku

Slúchadlá Samsung Buds2 Pro sú vybavené tromi mikrofónmi s vysokým SNR (pomerom odstupu signálu k šumu), takže dokážu eliminovať väčšinu okolitého hluku, a to vrátane jemných zvukov, ako je napríklad vietor. Vďaka tomu si môžete užívať ničím nerušené počúvanie vo vysokej kvalite, nech už ste kdekoľvek.

Pohodlný príjem hovorov

Vďaka funkcii Auto Switch dokážu Buds2 Pro šikovne prepínať medzi rôznymi zariadeniami Samsung. Akonáhle slúchadlá detekujú mobilnú aktivitu, prijmú hovor a plynule presunú svoje pripojenie k telefónu či k hodinkám Galaxy. Navyše umožňujú prijímať hovory, aj keď ste pomocou bluetooth pripojení k Samsung TV.

Straty sa báť nemusíte

Bojíte sa, že sa vám slúchadlá stratia? Už nemusíte! S funkciou SmartThings Find využívajúcou detekciu polohy môžete slúchadlá kedykoľvek ľahko dohľadať, či už sú v puzdre, alebo nie. Navyše je tu aj integrovaný alarm, ktorý vám pošle upozornenie, pokiaľ sa od slúchadiel príliš vzdialite.

 

Diskusia je prázdna.
pridať príspevok do diskusie
K produktu zatiaľ nikto nenapísal recenciu

Rozmery:

  • Slúchadlo: 19.9 x 21.6 x 18.7 mm, 5.5 g
  • Nabíjacie puzdro: 50.1 x 50.2 x 27.7 mm, 43.4 g

Výdrž batérie (počúvanie hudby):

  • Slúchadlá 5 hod. / Celkom 18 hod. s nabíjacím púzdrom, s ANC
  • Slúchadlá 8 hod. / Celkom 29 hod. s nabíjacím púzdrom, bez ANC

Výdrž batérie (tel. hovory):

  • Slúchadlá 3.5 hod. / Celkom 14 hod. s nabíjacím púzdrom, s ANC
  • Slúchadlá 4 hod. / Celkom 15 hod. s nabíjacím púzdrom, bez ANC

Batéria:

  • 61 mAh Slúchadlo
  • 515 mAh Nabíjacie púzdro

Reproduktor: 2-pásmový reproduktor (10mm basový Woofer + 5.3mm výškový Tweeter)
ANC: Podporuje
Zvuk: 24 bitové Hi-Fi Audio (SSC Codec), Inteligentné 360 Audio (multikanálové)
Vodeodolnosť: IPX7
Ambient Sound: Zosilenie okolného zvuku Ambient Sound až o +25 dB/ 0.2 ms latence

Pripojiteľnosť:

  • Bluetooth 5.3

Automatická zmena párovania medzi zariadeniami (chytré telefóny, hodinky a slúchadlá Galaxy) + TV radu r. 2022

Iné: 3 mikrofóny, jednotka snímania hlasu VPU (Voice Pickup Unit), čisté a zreteľné hovory vďaka inteligentnému riešeniu DNN (Deep Neural Network)

Senzory: Akcelerometer, Gyroskop, Senzor priblíženia, Hallov senzor, Dotykový senzor Kompatibilita: Android 8.0 alebo vyššia, RAM 1.5GB a vyššia

Obsah balenia: Nabíjacie puzdro, Nástavce do uší (S/L), USB-C kábel, Sprievodca rýchlym spustením


Tento e-shop využíva cookies a bez ich použitia nie je schopný fungovať. Nesúhlasím s požívaním cookies v tomto e-shope (zobrazí sa prázdna stránka).